Współrzędnościowe maszyny
i ramiona pomiarowe 3D

firmy COORD3

coord3

Współrzędnościowe ramiona pomiarowe

Ramię pomiarowe ECHO PRO 6A

Ramiona pomiarowe znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest mobilność systemu. Dzięki swojej konstrukcji oraz przystosowaniu do pracy w warunkach hali produkcyjnej mogą zapewnić użytkownikowi dedykowane narzędzie do pomiarów, zarówno w trakcie procesu produkcji, jak i kontroli końcowej produkowanego elementu.

W ofercie naszej firmy znajdują się systemy ramion pomiarowych sześcio i siedmioosiowe firmy Coord3. Dysponujące różnym zakresem pomiarowym - w zależności od potrzeb klienta. Posiadamy również możliwość doposażenia każdego z systemów ramion pomiarowych w dodatkowe oprzyrządowanie oraz niezbędne akcesoria.

W połączeniu z oprogramowaniem TouchDmis ramiona pomiarowe zapewniają użytkownikowi łatwą obsługę oraz duże możliwości zarówna w pomiarach stykowych jak i bezstykowych.
Serwis Systemów Pomiarowych 3D-male

Serwis Systemów
Pomiarowych 3D Sp. z o.o.
ul. Owsiana 62/217
40-780 Katowice
+48 735 231 001  [Piotr]
+48 507 477 051  [Artur]
biuro@serwis3d.pl

Czym się zajmujemy?

Profesjonalne wsparcie dla Współrzędnościowych Maszyn Pomiarowych, naprawa i wymiana części eksploatacyjnych, sprawdzanie zgodności metrologicznej, wymiana i modernizacja oprogramowania, regulacja i kalibracja maszyn, okresowe przeglądy oraz audyt stanu technicznego.

Polityka prywatności

Strona serwis3d.pl korzysta z technologii plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności naszej firmy. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia twojej przeglądarki.
Copyright © 2023 Serwis Systemów Pomiarowych 3D Sp. z o.o. All Rights Reserved.