📧 biuro@serwis3d.pl        ☎ +48 735 231 001

LOGGER 3D to zaawansowany system

kontroli warunków środowiskowych

w procesie wytwarzania
i kontroli produktu.

Logger3D

System pomiarowy LOGGER3D to dostosowywany do potrzeb klienta system kontroli warunków środowiskowych zarówno w laboratoriach pomiarowych jak i halach produkcyjnych.

System pomiarowy Logger3d

LOGGER3D analizuje w trybie online warunki otoczenia, poprzez pomiary temperatury, wilgotności, ciśnienia czy też natężenia światła.

Obraz analizy wykoanany przez Logger3d

Posiada możliwość archiwizacji oraz pełnej analizy zebranych informacji umożliwia zapewnienia stabilnych warunków środowiskowych zarówno w procesie wytwarzania jak i kontroli produktu.

obraz histori analizy systemu Logger3d 

System LOGGER3D skład się ze stacji bazowej wraz z oprogramowaniem oraz zróżnicowanych czujników przewodowych jak i bezprzewodowych.

Serwis Systemów Pomiarowych 3D-male

Serwis Systemów
Pomiarowych 3D sp. z o.o.
ul. Owsiana 62/217
40-780 Katowice
+48 735 231 001  [Piotr]
+48 507 477 051  [Artur]
biuro@serwis3d.pl

Czym się zajmujemy?

Profesjonalne wsparcie dla Współrzędnościowych Maszyn Pomiarowych, naprawa i wymiana części eksploatacyjnych, sprawdzanie zgodności metrologicznej, wymiana i modernizacja oprogramowania, regulacja i kalibracja maszyn, okresowe przeglądy oraz audyt stanu technicznego.

Polityka prywatności

Strona serwis3d.pl korzysta z technologii plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności naszej firmy. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia twojej przeglądarki.
Copyright © 2024 Serwis Systemów Pomiarowych 3D sp. z o.o. All Rights Reserved.