Narzędzia i systemy pomiarowe

firmy MAHR

Najwyższej jakości
przyrządy pomiarowe

MAHR

mahr logoMahr to firma działająca na całym świecie, której nazwa tradycyjnie kojarzy się z metrologią produkcyjną, jakością i innowacyjnością. Oprócz wysokiej jakości przyrządów pomiarowych do kontroli geometrii produkowanych elementów istotną część oferty stanowią bardzo precyzyjne pompy zębate i dozujące oraz bardzo precyzyjne prowadnice kulkowe stosowane jako uniwersalne komponenty urządzeń mechanicznych. Od wielu lat produkty Mahr są obecne w wielu branżach – przemyśle motoryzacyjnym i budowie maszyn, czy w mechanice precyzyjnej, przetwórstwie tworzyw sztucznych i technice medycznej. Firma Mahr zapewnia prawidłowość wyników, jako przodujący innowator i jeden z największych producentów techniki pomiarowej na świecie dają klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Rozwiązania stosowane przez firmę Mahr to badania podstawowe aż po kontrolę ostateczną.

Aktualne promocje MAHR


Ręczne narzędzia pomiarowe

W ofercie Mahr oprócz skomplikowanych urządzeń pomiarowych do pomiarów geometrycznych znajdują się również precyzyjne mikroskopy, projektory i chropowatościomierze, ale także mniej zaawansowane narzędzia pomiarowe jak suwmiarka, średnicówka, mikrometr, wysokościomierz, czujnik zegarowy, macki pomiarowa czy statywy. Większość urządzeń pomiarowych Mahr najlepiej sprawdza się do skomplikowanych rozwiązań przemysłowych i motoryzacyjnych, choć urządzenia doskonale nadają się również do mniej zaawansowanych zastosowań.

Systemy pomiarowe

Oferujemy szeroki wachlarz systemów firmy Mahr do pomiaru chropowatości, falistości i kształtu, do odchyłek kształtu i położenia oraz pomiaru wałów, kół zębatych lub narzędzi. Oferta ta skierowana jest do producentów elementów precyzyjnych, u których niedokładności rzędu jednego milimetra są nie do zaakceptowania. Dokładne pomiary są niezbędne, aby prawidłowo ustawić maszyny produkcyjne, utrzymać wahania procesów w granicach tolerancji i uzyskać zdolność procesu. Aby zapewnić prawidłowe wyniki pomiarów niezmiernie ważne jest używanie odpowiednich przyrządów pomiarowych.

Digimar
Wysokościomierze

Digimar


Wysokościomierze

Serwis Systemów Pomiarowych 3D-male

Serwis Systemów
Pomiarowych 3D Sp. z o.o.
ul. Owsiana 62/217
40-780 Katowice
+48 735 231 001  [Piotr]
+48 507 477 051  [Artur]
biuro@serwis3d.pl

Czym się zajmujemy?

Profesjonalne wsparcie dla Współrzędnościowych Maszyn Pomiarowych, naprawa i wymiana części eksploatacyjnych, sprawdzanie zgodności metrologicznej, wymiana i modernizacja oprogramowania, regulacja i kalibracja maszyn, okresowe przeglądy oraz audyt stanu technicznego.

Polityka prywatności

Strona serwis3d.pl korzysta z technologii plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności naszej firmy. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia twojej przeglądarki.
Copyright © 2023 Serwis Systemów Pomiarowych 3D Sp. z o.o. All Rights Reserved.