📧 biuro@serwis3d.pl        ☎ +48 735 231 001

Serwis współrzednościowych maszyn pomiarowych

Kalibracja i adjustacja CMM

Serwis ramion pomiarowych
Usługi pomiarowe

Kalibracja maszyn pomiarowych

Firma Serwis3D świadczy usługi w zakresie kalibracji jak i adjustacji Systemów Pomiarowych 3D: urządzeń stacjonarnych jak i mobilnych, polegającej na stworzeniu nowej mapy błędów lub skorygowaniu istniejącej, co sprowadza niepewność urządzenia do wartości przewidzianych przez producenta lub niższych.

Kalibracja maszyn pomiarowych

Naszym klientom oferujemy adjustacje urządzeń stacjonarnych jak i mobilnych, polegającej na stworzeniu nowej mapy błędów lub skorygowaniu istniejącej, co sprowadza niepewność urządzenia do wartości przewidzianych przez producenta lub niższych.

Obsługujemy maszyny takich firm jak : Poli,  Aberlink ,Coord3, InspectVision

a także innych wyposażonych w kontrolery: Renishaw, Deva, Pantek,

jak również ramiona pomiarowe CimCore, Romer, Metris.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, niezbędne oprzyrządowanie oraz wzorce potrzebne do wykonania usługi wzorcowania zgodnie z normą ISO 10360 oraz ASME B89 4.22.

Serwis Systemów Pomiarowych 3D-male

Serwis Systemów
Pomiarowych 3D sp. z o.o.
ul. Owsiana 62/217
40-780 Katowice
+48 735 231 001  [Piotr]
+48 507 477 051  [Artur]
biuro@serwis3d.pl

Czym się zajmujemy?

Profesjonalne wsparcie dla Współrzędnościowych Maszyn Pomiarowych, naprawa i wymiana części eksploatacyjnych, sprawdzanie zgodności metrologicznej, wymiana i modernizacja oprogramowania, regulacja i kalibracja maszyn, okresowe przeglądy oraz audyt stanu technicznego.

Polityka prywatności

Strona serwis3d.pl korzysta z technologii plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności naszej firmy. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia twojej przeglądarki.
Copyright © 2024 Serwis Systemów Pomiarowych 3D sp. z o.o. All Rights Reserved.