📧 biuro@serwis3d.pl        ☎ +48 735 231 001

Oprogramowanie pomiarowe i dedykowane do inżynierii odwrotnej

programowanie wspórzędnościowych systemów pomiarowych

Modelowanie na bazie skanu CAD
Skanowanie 3D

QUICKSURFACE

Quicksurface

QUICKSURFACE to łatwe do opanowania i bardzo proste w obsłudze oprogramowanie, które jednocześnie jest bardzo wydajne. Program skonstruowany jest tak, by sprostać nawet skomplikowanym wymaganiom stawianym przed oprogramowaniem służącym do inżynierii odwrotnej.

 

Nowoczesne oprogramowanie 3D do inżynierii odwrotnej

 

Optymalne rozwiązanie do inżynierii odwrotnej dla twojego skanera 3D

Quicksurface

QUICKSURFACE to kompletne rozwiązanie do inżynierii odwrotnej, umożliwia pracę z każdym skanerem 3D, który eksportuje dane w postaci siatki STL lub chmury punktów.

QUICKSURFACE zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do konwersji siatek na edytowalne modele CAD. Interaktywne narzędzia do hybrydowego modelowania parametrycznego zarówno elementów sfobodnych, jak i kształtów pryzmatycznych. Eksportuj dane w standardowych formatach IGES lub STEP. Buduj w pełni parametryczne drzewo historii bezpośrednio w pakietach CAD.

 

Zalety Quicksurface

 

PROCES ODWROTNEGO ODWZOROWANIA

OD SKANOWANIA 3D DO MODELU CAD - Inżynieria odwrotna może być skomplikowanym i żmudnym zadaniem, czasochłonny proces pozwalający osiągnąć wymagane wyniki przy zachowaniu dokładności i założeń projektowych. Zrekonstruuj swoje części w prosty sposób i bez utraty jakości.

Odwzorowanie Quicksurface

 

QUICKSURFACE przeznaczony jest dla każdego, kto korzysta ze skanowania 3D, niezależnie od wielkości skanowanego elementu.
Przydatny będzie w dużym biznesie jak i dla indywidualnego przedsiębiorcy. Skorzystają z niego chętnie także hobbyści.

 

Zastosowanie Quicksurface

 

WSZECHSTRONNY I ELASTYCZNY

Quicksurface 2

Wyposażony w pełen zestaw funkcji, QUICKSURFACE jest optymalnym rozwiązaniem do rekonstrukcji dowolnego rodzaju zeskanowanych kształtów. Zapewnia precyzyjne dopasowanie krzywizn i powierzchni z kolorową mapą odchyłek w czasie rzeczywistym, umożliwiając w ten sposób kontrolę na każdym etapie. Prowadzi to do wczesnej identyfikacji wszelkich problemów, a nie ich wyszukiwania na późniejszym etapie. Nowoczesne metody modelowania pozwalają nawet początującym użytkownikom tworzyć złożone projekty.

 

PRZYJAZNY I ŁATWY WE WDROŻENIU

Quicksurface 3

Prosty interfejs użytkownika zapewnia łatwe i szybkie uczenia się, oraz przyspiesza codzienne czynności. Inwestycja w szkolenia z obsługi oprogramowania jest minimalna i umożliwia szerszemu gronu użytkowników szybkie korzystanie z oprogramowania. Konfigurowalny interfejs użytkownika pozwala pracować w znajomym środowisku bazującym na ulubionym pakiecie CAD. Wszystko czego potrzebujesz to komputer z systemem Microsoft Windows.

 

 

CECHY OPROGRAMOWANIA

 1. Modelowanie parametryczne
 2. Powierzchnie automatyczne
 3. Quicksurface 3
 4. Modelowanie swobodne
 5. Odchyłki w czasie rzeczywistym
 6. Modelowanie hybrydowe
 7. Praca z dużymi plikami
 8. Proste operacje bryłowe
 9. Dopasowanie skanów
 10. Szybkie elementy geometryczne
 11. Integracja z systemami CAD

 

Dlaczego QUICKSURFACE ?

QUICKSURFACE jest łatwy do opanowania i prosty obsłudze, a jednocześnie bardzo wydajny. Skonstruowany tak, by sprostać skomplikowanym wymaganiom stawianym przed oprogramowaniem do inżynierii odwrotnej. To program stworzony zarówno dla profesjonalistów jak i dla początkujących użytkowników.

QUICKSURFACE udostępnia narzędzia do parametrycznego modelowania hybrydowego, które umożliwiają rekonstrukcję elementów swobodnych i pryzmatycznych, aby połączyć je w model bryłowy lub powierzchniowy. Eksport danych w standardzie IGES lub STEP. Bezpośredni eksport w pełni parametrycznego drzewa historii do systemów CAD.

Serwis Systemów Pomiarowych 3D-male

Serwis Systemów
Pomiarowych 3D sp. z o.o.
ul. Owsiana 62/217
40-780 Katowice
+48 735 231 001  [Piotr]
+48 507 477 051  [Artur]
biuro@serwis3d.pl

Czym się zajmujemy?

Profesjonalne wsparcie dla Współrzędnościowych Maszyn Pomiarowych, naprawa i wymiana części eksploatacyjnych, sprawdzanie zgodności metrologicznej, wymiana i modernizacja oprogramowania, regulacja i kalibracja maszyn, okresowe przeglądy oraz audyt stanu technicznego.

Polityka prywatności

Strona serwis3d.pl korzysta z technologii plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności naszej firmy. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia twojej przeglądarki.
Copyright © 2024 Serwis Systemów Pomiarowych 3D sp. z o.o. All Rights Reserved.