📧 biuro@serwis3d.pl        ☎ +48 735 231 001

Szkolenia z metrologii i obsługi oprogramowania pomiarowego

Szkolenia z metrologii długości i kąta

Szkolenia u klieta na jego maszynie
Seminaria szkoleniowe

Seminaria szkoleniowe

Seminaria szkoleniowe

Serwis systemów Pomiarowych 3D może zaoferować szkolenia w siedzibie klienta jak i kilkudniowe szkolenia wyjazdowe. Obejmujące dowolne zagadnienia metrologii i rodzaje maszyn pomiarowych - stosownie do zapotrzebowań słuchaczy.

Szkolenia poza siedzibą klienta pozwalają na skupienie się uczestnika nad prezentowanym zagadnieniem oraz poznanie różnego rodzaju urządzeń pomiarowych i zagadnień z wielu dziedzin metrologii.

Taki typ szkolenia zapewnia również porównanie wielu zagadnień występujących w różnych gałęziach produkcji oraz zdobywanie doświadczenia w oparciu o problemy pomiarowe innych uczestników.

Serwis Systemów Pomiarowych 3D-male

Serwis Systemów
Pomiarowych 3D sp. z o.o.
ul. Owsiana 62/217
40-780 Katowice
+48 735 231 001  [Piotr]
+48 507 477 051  [Artur]
biuro@serwis3d.pl

Czym się zajmujemy?

Profesjonalne wsparcie dla Współrzędnościowych Maszyn Pomiarowych, naprawa i wymiana części eksploatacyjnych, sprawdzanie zgodności metrologicznej, wymiana i modernizacja oprogramowania, regulacja i kalibracja maszyn, okresowe przeglądy oraz audyt stanu technicznego.

Polityka prywatności

Strona serwis3d.pl korzysta z technologii plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności naszej firmy. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia twojej przeglądarki.
Copyright © 2024 Serwis Systemów Pomiarowych 3D sp. z o.o. All Rights Reserved.